HAKKIMIZDA BİLGİ EDİNMEK ÇOL KOLAY
Biz Kimiz?
Piyasa ve tüccar arasındaki sınırların tamamen ortadan kalktığı, en şeffaf ve dürüst iş ortamını yaratmak için çalışıyoruz.
Finansal piyasalarda işlem yapma ilkesini değiştiriyor, sizinle başarınız arasındaki engelleri kaldırıyoruz.
Dünyanın herhangi bir yerindeki likidite sağlayıcıları ile doğrudan, bağımsız olarak önemli kararlar aldığınız ve dünyanın en iyi tüccarlarının başarılı stratejilerini değerlendirdiğiniz etkileşim (ECN) sağlıyoruz.
Müşterilerimize dünyanın her yerinden önde gelen uzmanlar tarafından seçilmiş ve pratikte test edilmiş en etkili finansal araçları sunuyoruz. Tüm felsefemiz, müşterilerimizin finansal planlarını etkin bir şekilde uygulamak için yenilikçi ürünlerin kullanımına dayanmaktadır.
İnovasyonun ve doğru araçların başarının özü olduğuna inanıyoruz.
Her gün milyonlarca işlem yapan binlerce tüccar için olumlu değişiklikler sağlayarak, birçok zorlu ve heyecan verici finansal sorunu çözme konusunda tutkuluyuz.
Biz ECN.Broker'ız
Esplanade Market Solutions Ltd., Suite 305, Griffith Corporate Center, Beachmont, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines, Saint Vincent and the Grenadines Finansal Hizmetler Otoritesi tarafından kayıtlı Uluslararası Ticaret Şirketleri Tescil Memuru tarafından 22514 IBC 2015 tescil numarası altında kurulmuştur.
Ticaret harika
bir yatırım yöntemidir