MetaTrader 4
TİCARET PLATFORMU
Bu platformu kullanarak çok çeşitli fırsatlar ve ticaret araçları, modern altyapı ve esnek çalışma koşulları elde edersiniz.
İnternet ticareti çerçevesinde ticaret işlemlerini yürütmek için en popüler programlardan biri. Eğitim seviyesi ne olursa olsun, platform yatırımcılara en geniş fırsatları sunar: gelişmiş teknik analiz, esnek ticaret sistemi, algoritmik ticaret ve ticaret danışmanları.
MetaTrader 4 - alım satım yapmak, finansal piyasaları analiz etmek ve alım satım danışmanlarını kullanmak için bir platform
MetaTrader 4 İşlevselliği
ÖZELLİKLER
İşlem masasının olmaması, komisyoncunun fiyatları ve yeniden sayımları düzeltmesini imkansız hale getirir ve işlem hedeflerinize ulaşmak için emirlerin kusursuz bir şekilde yerine getirilmesini garanti eder.
HIZ
Grafiğe tek bir tıklama, size pazara mümkün olan en hızlı girişi sağlayan bir işlemi tamamlamak için yeterlidir.
GRAFİKLER
MT4'ün grafik kısmı, herhangi bir tüccarın ihtiyaçları için gerekli tüm özelliklerle donatılmıştır. Çeşitli sunum modları, düzenler ve özelleştirilebilir şablonlar, piyasaya genel bir bakış elde etmeyi kolaylaştırır.

Pozisyonunuzu açılmasını kaçırmayın - kapsamlı MT4 göstergeleri kitaplığı ile birlikte ticaret fırsatlarını değerlendirin.

C#'da kendi kişiselleştirilmiş göstergelerinizi oluşturabilir veya mevcut göstergeleri kullanıp bunları bir araya getirebilirsiniz.
BİREYSELLİK
MetaTrader 4, ana trend göstergeleri, volatilite ölçüm araçları ve grafiklerde görüntülenen diğer parametreler dahil olmak üzere etkili teknik analiz için gereken eksiksiz bir araç yelpazesi sunar.

Tüm bu araçlar doğrudan grafikte mevcuttur. Hedeflerin ve göstergelerin çizilmesi, değiştirilmesi ve taşınması kolaydır, analiz ise zaman çerçevelerinize ve yakınlaştırma seviyelerinize göre otomatik olarak ayarlanır.
MetaTrader 4 mobil web
+ Ticaret hesabı üzerinde tam kontrol
+ Dünyanın her yerinden istediğiniz zaman erişin
+ MetaTrader 4 için her türlü emir ve yürütme modu
+ 3 tür grafik: çubuklar, şamdanlar ve kesik çizgi
+ 9 zaman dilimi: M1, M5, M15, M30, H1, H4, D1, W1 ve MN
+ 30 teknik gösterge
+ 24 analitik nesne
+ Finansal Piyasa Haberleri
+ Diğer tüccarlarla ücretsiz sohbet
Android ve iOS'ta Chrome için optimize edilmiştir. Görüntüler parmağınızla kolayca ölçeklenebilir. MetaTrader 4'ün tüm işlevleri ve avantajları, her tür cihaz için tek bir hesap kullanarak erişim de dahil olmak üzere korunur.
Ticaretiniz her zaman yanınızda! MetaTrader 4'ün mobil versiyonu, kullanılan işletim sisteminden bağımsız olarak tabletler dahil tüm mobil cihazlarda tam olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır.