MetaTrader 4
TİCARET PLATFORMU
Bu platformu kullanarak çok çeşitli fırsatlar ve ticaret araçları, modern altyapı ve esnek çalışma koşulları elde edersiniz.
İnternet ticareti çerçevesinde ticaret işlemlerini yürütmek için en popüler programlardan biri. Eğitim seviyesi ne olursa olsun, platform yatırımcılara en geniş fırsatları sunar: gelişmiş teknik analiz, esnek ticaret sistemi, algoritmik ticaret ve ticaret danışmanları.
MetaTrader 4 - alım satım yapmak, finansal piyasaları analiz etmek ve alım satım danışmanlarını kullanmak için bir platform
MetaTrader 4 İşlevselliği
ÖZELLİKLER
Dalling masasının olmaması
İşlem masasının olmaması, komisyoncunun fiyatları ve yeniden sayımları düzeltmesini imkansız hale getirir ve işlem hedeflerinize ulaşmak için emirlerin kusursuz bir şekilde yerine getirilmesini garanti eder.
Eksiksiz sipariş türleri seti
Başarılı ticaret için maksimum fırsatları sağlamak için MetaTrader4, InstantExecution dahil olmak üzere üç işlem yürütme modunu destekler. 2 piyasa, 4 bekleyen ve 2 stop emrinin yanı sıra TrailingStop mevcuttur. Hızlı ticaret işlevi, ticaret emirlerini doğrudan tek bir tıklamayla grafikten vermenizi sağlar.
Tam kapsamlı güncel fiyatlar
MetaTrader 4 platformu, doğrudan likidite sağlayıcılarından eksiksiz bir canlı fiyat yelpazesi sunar. Emirler, hacim ağırlıklı ortalama piyasa fiyatı (VWAP) kullanılarak tüm emir portföyüne dayalı olarak yürütülür.
Dil Erişilebilirliği
MetaTrader 4, 14 dilde kullanım için tamamen uyarlanmıştır ve bu sayı giderek artmaktadır.
HIZ
Tek tıkla anında ticaret
Grafiğe tek bir tıklama, size pazara mümkün olan en hızlı girişi sağlayan bir işlemi tamamlamak için yeterlidir.
Yıldırım hızında sipariş yürütme hızı
Platform paralel emir yürütmeyi destekler, bu nedenle aynı anda birden fazla pozisyon açarsanız, sırayla emir yürütmeye gerek kalmaz. Basit, akıllı ve yıldırım hızında.
Anında bağlantı
MetaTrader4 proxy bağlantı ayarları, işlem platformlarının sunucularına ve diğer finansal hizmetlere erişimi engelleyen kurumsal veya genel İnternet sistemleri tarafından atlansa bile hızlı bağlantıya izin verir.
GRAFİKLER
Grafikler
MT4'ün grafik kısmı, herhangi bir tüccarın ihtiyaçları için gerekli tüm özelliklerle donatılmıştır. Çeşitli sunum modları, düzenler ve özelleştirilebilir şablonlar, piyasaya genel bir bakış elde etmeyi kolaylaştırır.

Pozisyonunuzu açılmasını kaçırmayın - kapsamlı MT4 göstergeleri kitaplığı ile birlikte ticaret fırsatlarını değerlendirin.

C#'da kendi kişiselleştirilmiş göstergelerinizi oluşturabilir veya mevcut göstergeleri kullanıp bunları bir araya getirebilirsiniz.
Grafiklerin anlık görüntüleri
Grafik anlık görüntüleri, fikirleri, ticari örnekleri ve teknik analiz stratejilerini diğer tüccarlarla paylaşmanın harika bir yoludur. Grafiğin monitörünüzden anlık görüntüsünün işlevi, herhangi bir sosyal medyada yayınlamak için basit ve kullanışlıdır ağlar.
Grafik görüntüleme biçimleri
Farklı stratejilerin kullanımı, grafiklerde göstergeleri görüntülemek için farklı biçimlerin kullanılmasını içerir. MT4, grafik için 2 dakika, 4 dakika, 12 saat olmak üzere 26 farklı zaman dilimi (zaman dilimleri) sunar.

Grafikler 6 farklı yakınlaştırma seviyesinde görüntülenebilir, döviz fiyatı değişiminin dinamiklerini ne kadar dikkate almak istediğinizi seçebilirsiniz.
Grafiklerin özerkliği
Her grafik, tam ekran modunda görüntülenebilen veya pencerenin boyutunu kendi takdirinize göre ayarlayabilen bağımsız bir ticaret uygulaması olarak kullanılabilir.
BİREYSELLİK
Görsel analiz
MetaTrader 4, ana trend göstergeleri, volatilite ölçüm araçları ve grafiklerde görüntülenen diğer parametreler dahil olmak üzere etkili teknik analiz için gereken eksiksiz bir araç yelpazesi sunar.

Tüm bu araçlar doğrudan grafikte mevcuttur. Hedeflerin ve göstergelerin çizilmesi, değiştirilmesi ve taşınması kolaydır, analiz ise zaman çerçevelerinize ve yakınlaştırma seviyelerinize göre otomatik olarak ayarlanır.
Bireysel göstergeler
MetaTrader 4'te, manuel veya otomatik ticarette kullanmak için herhangi bir parametre ve görsel stille kendi bireysel göstergelerinizi oluşturabilirsiniz.
Çoklu sayaçlar
Size kolaylık sağlamak için, farklı para birimi hesapları da dahil olmak üzere birkaç hesap kullanın. Sadece 2 tıklamayla demo hesaplardan gerçek hesaplara basit bir geçiş mümkündür.
Favoriler
En sık kullanılan işlem pozisyonları hızlı ve kolay erişim için "Favoriler" bölümünde toplanabilir.
Ticaret seansları
Herhangi bir zamanda hangi dünya pazarının açık veya kapalı olduğu hakkında bilgi, bir ticaret stratejisi ve giriş noktası seçerken çok önemlidir. MetaTrader 4, hangi ticaret piyasalarında (örneğin Londra, Tokyo, New York) işlem seanslarının açık olduğunu her zaman açıkça gösterir.
MetaTrader 4 mobil web
+ Ticaret hesabı üzerinde tam kontrol
+ Dünyanın her yerinden istediğiniz zaman erişin
+ MetaTrader 4 için her türlü emir ve yürütme modu
+ 3 tür grafik: çubuklar, şamdanlar ve kesik çizgi
+ 9 zaman dilimi: M1, M5, M15, M30, H1, H4, D1, W1 ve MN
+ 30 teknik gösterge
+ 24 analitik nesne
+ Finansal Piyasa Haberleri
+ Diğer tüccarlarla ücretsiz sohbet
Android ve iOS'ta Chrome için optimize edilmiştir. Görüntüler parmağınızla kolayca ölçeklenebilir. MetaTrader 4'ün tüm işlevleri ve avantajları, her tür cihaz için tek bir hesap kullanarak erişim de dahil olmak üzere korunur.
Ticaretiniz her zaman yanınızda! MetaTrader 4'ün mobil versiyonu, kullanılan işletim sisteminden bağımsız olarak tabletler dahil tüm mobil cihazlarda tam olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır.