HAKKIMIZDA BİLGİ EDİNMEK ÇOK KOLAY
Likiditemiz
Amts Solutions'ın sunduğu modern çözümleri şu şekilde kullanıyoruz: ultra hızlı sipariş işleme, 0 puanlık spreadler, likidite sağlayıcılarından en uygun fiyatlarla bir dizi tekliften elde edilen siparişlerin kaliteli ve istikrarlı bir şekilde yürütülmesi, tüccarların birçok ticaret riskinden korunması ve yüksek frekanslı stratejilerin uygulanması.

AMTS Solutions ile işbirliğimiz sayesinde müşterilerimize en güvenilir likidite sağlayıcılarından en iyi teklifleri sunuyoruz.
Bank of America
www.bankofamerica.com

Bireylere ve tüzel kişilere geniş bir yelpazede finansal hizmetler sunan bir finansal holding, varlık bakımından Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük banka holding şirketi, Forbes'a göre dünyanın en büyük şirketleri arasında 23. sırada Şirket 50 eyalette faaliyet gösteriyor 35 ülkede olduğu gibi 4.700 şubesi, 213.000 çalışanı ve 16.000 ATM'si ile; Delaware eyaletinde kayıtlı.
UBS Group AG
www.ubs.com

Dünya çapında çeşitli finansal hizmetler sunan en büyük İsviçre finansal holding şirketi. Bankanın tescil yeri ve merkez ofisinin yeri Zürih'tir.

2011 yılında, G20 UBS'nin Finansal İstikrar Kurulu(Financial Stability Board), dünyadaki sistemik açıdan önemli 29 banka listesine dahil edildi ve bunun sonucunda UBS, özel bir kontrol rejimine tabi oldu ve özsermaye için daha katı kriterleri karşılaması gerekiyordu.
Barclays
www.barclays.com

İngiltere ve dünyanın en büyük finansal holdinglerinden biri, Avrupa, ABD ve Asya'da geniş bir temsilciliğe sahip. Holding, İngiltere'nin en büyük ikinci bankası olan yan kuruluşu Barclays Bank PLC aracılığıyla faaliyet gösteriyor.
BNP Paribas
www.bnpparibas.com

Bir finansal holding, küresel bankacılık ve finansal hizmetler pazarında Avrupa lideri ve Standard & Poor's'a göre dünyanın en güçlü altı bankasından biri (mevcut notu AA-). Merkez - Paris, Londra ve Cenevre'de.

Varlıklar açısından dünyanın en büyük bankaları arasında altıncı sırada yer almaktadır.
Deutsche Bank
www.db.com

Finansal İstikrar Kurulu'na göre en önemli 30 ulusötesi bankadan biri. Ticari, ipotek, yatırım bankaları, leasing şirketleri vb. sahibidir, 28 milyon müşterisi, 2814 şubesi (1845'i Almanya'da), çok sayıda iştiraki, şubesi, dünyanın 76 ülkesinde (özellikle, New York, Londra, Singapur, Sidney ve Moskova).

Banka, döviz piyasasının en büyük katılımcısı olup, yatırım faaliyetlerine ve kendi menkul kıymetlerinin ihracına büyük önem vermektedir.
JPMorgan Chase
www.jpmorganchase.com

Birkaç büyük ABD bankasının birleşmesi sonucu oluşan bir finansal holding şirketi. Bankanın merkezi New York, Manhattan. Ana faaliyet alanları yatırım bankacılığı, bireylere ve küçük işletmelere finansal hizmetler, ticari bankacılık, finansal işlemler ve varlık yönetimidir.
Macquarie Group Limited
www.macquarie.com

Avustralya çok uluslu bağımsız yatırım bankası ve finansal hizmetler sağlayıcısı. Şirket merkezi Avustralya'da kayıtlıdır (ASX: MQG), 25 ülkede 14.000'den fazla çalışanı vardır ve dünyanın en büyük altyapı varlık yöneticisi ve birleşme ve satın almalar konusunda Avustralya'nın önde gelen danışmanıdır. Şirketin faaliyet grupları arasında Macquarie Varlık Yönetimi ve Macquarie Capital bulunmaktadır.
Morgan Stanley
www.morganstanley.com

Finansal holdinglerin arasında bulunan büyük bir banka holding şirketi. New York'ta yerleşik. 42'den fazla ülkede ofisleri ve 55.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Dünyanın en büyük aracılık işine sahiptir.
Standard Chartered PLC
www.sc.com

Finansal hizmetler sunan uluslararası bir şirket. 1969 yılında Chartered Bank of India, Australia and China ile Standard Bank of British South Africa'nın birleşmesiyle kuruldu. Merkez Londra'da (İngiltere) bulunur, ana faaliyet bölgeleri, başta Hong Kong ve Singapur olmak üzere Asya ve Afrika ülkeleridir. Standard Chartered Bank (Hong Kong) Limited'in Hong Kong'daki yan kuruluşu, Hong Kong doları ihraç eden üç bankadan biridir.
National Westminster Bank
www.natwest.com

İngiltere'deki en büyük perakende ve ticari bankalardan biri. 1968 yılında ulusal il Bankası'nın (1833'te İngiltere ulusal il bankası olarak kurulan National Provincial Bank) ve Westminster Bank'ın (1834'te Londra ve Westminster County Bankası olarak kurulan Westminster Bank) birleşmesiyle kuruldu.

2000 yılından bu yana Royal Bank of Scotland Group'un bir parçası olmuştur. Grubun ana dahili işinin bölünmesinden sonra banka, NatWest Holdings'in doğrudan bağlı ortaklığı haline geldi; NatWest Markets, ayrılmamış bir yatırım bankacılığı bölümü içerir. NatWest, Birleşik Krallık'taki 'Big Four' takas bankalarından biri olarak kabul ediliyor.
Citigroup Inc.
www.citigroup.com

En büyük uluslararası finans gruplarından biri. Holdingin bel kemiği, 1812'de kurulan ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük dört bankadan biri olan Citibank'tır. Şirket, 7 Nisan 1998'de Citicorp ve Travellers Group'un birleşmesiyle kuruldu.

Banka, toplam değeri 1.8 trilyon doları aşan varlıkları yönetiyor. Citigroup, ABD Hazine menkul kıymetlerinin ana satıcısıdır.
XTX Markets
www.xtxmarkets.com

Hisse senedi, döviz, tahvil ve emtia piyasalarında likidite sağlamak için dünyanın dört bir yanındaki karşı taraflar, borsalar ve e-ticaret siteleriyle çalışan, niceliksel olarak yönetilen lider elektronik piyasa yapıcısı.

Değişen piyasa koşullarından bağımsız olarak, dünyanın dört bir yanındaki piyasa katılımcılarının birlikte çalıştığımız çeşitli varlık sınıfları için en iyi fiyatlara erişmelerine yardımcı olarak istikrarlı likidite sağlıyoruz.
Ticaret harika
bir yatırım yöntemidir