Biz Kimiz?
Piyasa ve tüccar arasındaki sınırların tamamen ortadan kalktığı, en şeffaf ve dürüst iş ortamını yaratmak için çalışıyoruz.

Finansal piyasalarda işlem yapma ilkesini değiştiriyor, sizinle başarınız arasındaki engelleri kaldırıyoruz.

Dünyanın herhangi bir yerindeki likidite sağlayıcıları ile doğrudan, bağımsız olarak önemli kararlar aldığınız ve dünyanın en iyi tüccarlarının başarılı stratejilerini değerlendirdiğiniz etkileşim (ECN) sağlıyoruz.

Müşterilerimize dünyanın her yerinden önde gelen uzmanlar tarafından seçilmiş ve pratikte test edilmiş en etkili finansal araçları sunuyoruz. Tüm felsefemiz, müşterilerimizin finansal planlarını etkin bir şekilde uygulamak için yenilikçi ürünlerin kullanımına dayanmaktadır.

İnovasyonun ve doğru araçların başarının özü olduğuna inanıyoruz.

Her gün milyonlarca işlem yapan binlerce tüccar için olumlu değişiklikler sağlayarak, birçok zorlu ve heyecan verici finansal sorunu çözme konusunda tutkuluyuz.
Biz ECN.Broker'ız
OnFin ltd is registered and licensed as an international brokerage company in the Island of Mohéli, Comoros Union with license number BFX2024038. The registered number of the Company is IBC number HT00224026. The Registered office and Agent of the Company is: Moheli Corporate Services LTD P.B. 1257 Bonovo Road, Fomboni, Comoros, KM
Likiditemiz
Amts Solutions'ın sunduğu modern çözümleri şu şekilde kullanıyoruz: ultra hızlı sipariş işleme, 0 puanlık spreadler, likidite sağlayıcılarından en uygun fiyatlarla bir dizi tekliften elde edilen siparişlerin kaliteli ve istikrarlı bir şekilde yürütülmesi, tüccarların birçok ticaret riskinden korunması ve yüksek frekanslı stratejilerin uygulanması.

AMTS Solutions ile işbirliğimiz sayesinde müşterilerimize en güvenilir likidite sağlayıcılarından en iyi teklifleri sunuyoruz.